Pripravili sme pre Vás

Letné šaláty

Jarné špeciality

Doprajte si ľahké, chutné a zdravé šaláty. Vyberie si určite každý! V ponuke s hovädzími rezančekmi, grilovanou bravčovou panenskou, kuracími prsiami, lososom a bezmäsité s grilovaným enciánom alebo feta syrom.

Letné osvieženie

Letné osvieženie

Zastavte sa u nás na obed, večeru alebo len tak na skvelé letné dezerty. Vychutnať si môžete domácu ruskú zmrzlinu, zmrzlinové poháre, čerstvé palacinky s krémom z mascarpone a s malinami, osviežujúce letné nápoje a ďalšie skvelé novinky. Tešíme sa na vás.

Novinka! Vychutnajte si IQOS

IQOS už aj v reštaurácií!

Po obľúbenom jedle alebo len tak ku kávičke vám nikdy nesmie chýbať cigaretka? Odtereaz si v reštaurácií na hornom poschodí môžete vychutnať obľúbený IQOS. Štýlový popolník určený pre IQOS vám obsluha rada prinesie na požiadanie.

Talianske vína

Španielske víno

Trentino je jedna z najobľúbenejších a najpopulárnejších oblastí Talianska. Severná poloha regiónu a bezprostredný vplyv Dolomitov dotvárajú vína s nezameniteľným odrodovým charakterom. Vychutnajte si ich u nás.

Prosecco La Gioiosa & Aperol

Aperol Spritz

Ponúkame Vám ľahké a jemné prosecco priamo z chránenej oblasti Treviso alebo si môžete objednať osviežujúci Aperol spritz.